IQ
Centrum Biznesu i Sztuki
Stary Browar - Poznań
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
tel. 061 - 859 63 53
 King Cross Marcelin
Centrum Handlowe
ul. Bukowska 156
60-198 Poznań
tel. 061 - 886 03 74

Romeo and Julia

Włoska manufaktura swoje najnowsze pióro limitowane zdecydowała się poświęcić dramatowi, którego autorem był William Szekspir, a który nosi tytuł: "Romeo i Julia".
Utwór ten pisarz stworzył we wczesnym stadium jego pisarskiej kariery. Przedstawia historię tragicznej miłości, dwojga młodych ludzi, którzy stali się wzorcami romantycznych kochanków. Sztuka przedstawia konflikt dwóch zwaśnionych rodzin, których członkowie zakochują się w sobie.


Koncept pióra został oparty na kolorystyce intensywnej czerwieni. Czerwień to nie tylko symbol miłości , ale również kolor władzy i siły. Dominuje, wzbudza pożądanie i dodaje mocy.
Pióro w każdym szczególe jest urocze i posiada tajemnicę w postaci ukrytego schowka na zwieńczeniu skuwki. Korona zdobiąca skuwkę spełnia nie tylko rolę wizualną, ale jest również "kluczem tajemnicą", którą można odkręcić, i w której znajdują się dwa małe serca wykonane ze złota.


Pióro zostało wyposażone w dźwignię napełniania atramentu, która swoje miejsce znalazła na korpusie pióra, oraz złotą stalówkę, która umożliwia doskonały komfort pisania.
Kobiety kochają posiadać piękne rzeczy. Z jednej strony chcą się czuć pięknie i wyjątkowo, z drugiej cenią swoją wygodę, indywidualność i praktyczność. Biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty firma Delta stanęła na wysokości zadania i stworzyła pióro wymarzone dla kobiet, spełniające wszystkie potrzeby wymagającej współczesnej kobiety.