IQ
Centrum Biznesu i Sztuki
Stary Browar - Poznań
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
tel. 061 - 859 63 53
 King Cross Marcelin
Centrum Handlowe
ul. Bukowska 156
60-198 Poznań
tel. 061 - 886 03 74

Alfa Romeo Giulietta Trophy

Powiększ

Alfa Romeo "Giulietta", na trwałe przeszła do historii motoryzacji. Od momentu narodzin auta w wersji Sprint, 50 lat temu, zostało ono entuzjastycznie przyjęte dzięki wyjątkowemu charakterowi, wysokiej klasie, elegancji i sportowemu duchowi, który zawsze wyróżniał samochody Alfa Romeo.
Dzisiaj, Alfa Romeo Giulietta Trophy, jeszcze bardziej fascynująca powraca na tor, aby wziąć udział w wyjątkowym wyścigu.
R.I.A.R. - Krajowy Rejestr Alfa Romeo, utworzony został przez entuzjastów samochodów tej marki, którzy przez wiele lat podejmowali i promowali inicjatywy mające na celu szerzenie wizerunku i historii marki Alfa Romeo.
Spotkanie członków Rejestru z firmą Delta, producentem instrumentów piśmiennych, zrodziło pragnienie stworzenia wyjątkowego instrumentu piśmiennego, dedykowanego wielbicielom marki Alfa Romeo i kolekcjonerom "wyjątkowych dzieł".

 

Ciesząca się znakomitym wizerunkiem, Delta stworzyła pióro wieczne i pióro kulkowe, oraz długopis, które charakteryzuje się niezwykłą elegancją i wyrafinowaniem. W wypadku tego projektu siłą pióra, jest siła charakteru, zawarta w namiętności purpury. Głęboka czerwień roztacza pełne agresji i dynamiki emocje.
Pióro łączy w sobie elementy tradycji, czego odzwierciedleniem jest pierwszy znak graficzny marki, który znalazł się na pierścieniu.
Pióra wieczne, pióra kulkowe i długopisy wykonane są ręcznie z wyjątkowego gatunku żywicy w specjalnie zaprojektowanym czerwonym kolorze i zdobione ręcznie rzeźbionymi detalami.

 

"Alfa 1K"

pióro wieczne z 18 k. stalówką

 

"Alfa 1"

pióro wieczne ze stalową stalówką

 

"Alfa R/2"

pióro kulkowe i długopis, obrotowy mechanizm wysuwania wkładu.