IQ
Centrum Biznesu i Sztuki
Stary Browar - Poznań
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
tel. 061 - 859 63 53
 King Cross Marcelin
Centrum Handlowe
ul. Bukowska 156
60-198 Poznań
tel. 061 - 886 03 74

Jvlivs Caesar

Powiększ

Firma Delta poświęciła tę kolekcję piór wiecznych miastu Rzym i Juliuszowi Cezarowi. Nawiązuję ona do eleganckich serii o klasycznym wyglądzie.

Juliusz Cezar - rzymski generał i mąż stanu, urodził się w 100 roku p.n.e. i stworzył fundamenty do powstania Imperium Rzymskiego.

 

Kolekcja została wykonana ręcznie, ze specjalnego gatunku żywicy w czerwonym kolorze, który był bardzo często wykorzystywany za panowania Juliusza Cezara do szycia ubrań i dekoracji.
Kolekcja oferowana jest w dwóch wersjach. Każda z nich dostępna jest w 18 karatowym złocie lub w srebrze.

 

Korpus, ręcznie wykonany ze specjalnego gatunku czerwonej żywicy, z pierścieniem z 18 karatowego złota lub ze srebra w zależności od wersji. Na każdym piórze wygrawerowany jest znak towarowy Delta i nazwa limitowanej serii.
Klips pióra posiada specjalną sprężynkę, która wzmacnia, a jednocześnie zwiększa elastyczność. Klips pokryty jest złotem w wersjach ze złota, a platyną w wersjach ze srebra.
System napełniania jest tradycyjny dla firmy Delta, a mianowicie pióra wieczne z serii Diamond i Celebration oraz Ceasar 1K Special, posiadają dzwignię umieszczoną z boku korpusu pióra. Dzwignia pokryta jest również złotem lub platyną. Jedynie pióra z serii Ceasar 1K wyposażone są w system na naboje lub tłoczkowy system napełniania.
Stalówka wykonana jest z 18 karatowego złota z umieszczonym na niej słowem "Millenium". Dodatkowo jest ona pokryta platyną i dostępna w rozmiarach: EF, F, M, B, i OM, zapewniając dla swoich wymagających klientów różną grubość pisma.

 

Wszystkie pióra wieczne umieszczone są w eleganckich pudełkach z podstawą do pióra i kałamarzem ze zdobieniami ze srebra. W ofercie znajduję się także specjalna buteleczka na atrament.

 

"Jvlivs Caesar" pióro wieczne

- Diamond - 100 szt.

- Celebration - 100 szt.

 

"Jvlivs Caesar 1K Special"
pióro wieczne - 999 szt.

 

"Jvlivs Caesar 1 K"

pióro wieczne - 999 szt.