IQ
Centrum Biznesu i Sztuki
Stary Browar - Poznań
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
tel. 061 - 859 63 53
 King Cross Marcelin
Centrum Handlowe
ul. Bukowska 156
60-198 Poznań
tel. 061 - 886 03 74

Tribal African Masks - Afrykańskie Maski Plemienne

Powiększ
Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Szwajcarscy mistrzowie rzemiosła artystycznego stworzyli coś wyjątkowego. Tajemnicze i spektakularne, te dwa słowa określają wspaniałą limitowaną kolekcję piór wiecznych i rollerów, które ukazały się pod nazwą: „Afrykańskie Maski Plemienne”.


Te ekscytujące przybory piśmiennicze zostały stworzone z myślą oddania hołdu dla piękna i tajemnicy starożytnych kultur Czarnego Lądu.
Te unikalne dzieła sztuki zostały przyozdobione drogocennymi materiałami i stworzone wyłącznie ludzkimi rękoma.


Wykonane z oksydowanego srebra próby 800 sprawiającego wrażenie antycznego amuletu.
Korpus i skuwka pióra pokryte są wzorami afrykańskich masek z zachowaniem ich najdrobniejszych szczegółów. Wykonany ze złota wizerunek afrykańskiego słonia, cesarza zwierząt i symbol mądrości, jest znakomicie uwidoczniony na piórze.
Sekret tajemnych mocy afrykańskich ukryty jest w magicznym kamieniu z południowej Afryki – Tiger Eye, który znalazł swoje miejsce w górnej części skuwki. Kamień ten przypomina do złudzenia oczy tygrysa i podobnie jak maski afrykańskie posiada właściwości magiczne. Chroni właściciela przed złą energią, a jednocześnie jest symbolem odwagi, optymizmu, fortuny i szczęścia.


Wykonano tylko 128 sztuk piór wiecznych i 64 sztuki rollerów, ze specjalnie grawerowaną przednią częścią w plemienne afrykańskie wzory.
Pióra posiadają międzynarodową dożywotnią gwarancję.