IQ
Centrum Biznesu i Sztuki
Stary Browar - Poznań
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
tel. 061 - 859 63 53
 King Cross Marcelin
Centrum Handlowe
ul. Bukowska 156
60-198 Poznań
tel. 061 - 886 03 74

Opera

Powiększ
Powiększ

Pióra wieczne "Opera" należą podobnie jak  "Wall Street", do serii "Kwadratura Koła". Różnica zasadnicza między obydwiema propozycjami jest taka, że pióro "Opera" nie jest piórem limitowanym.
Na całą gamę przyrządów piśmiennych sygnowanych tą nazwą składają się: rollery, długopisy i pióra wieczne.
"Opera Master", "Opera Club" i "Opera" tworzą całą rodzinę instrumentów piśmienniczych, które wykonane zostały z czarnej prążkowanej żywicy. Pióra wieczne wszystkich wielkości zostały wyposażone w 14 karatowe stalówki złote. Gama kolorystyczna jest imponująca, a proporcje wręcz idealne. Pióra tej serii od samego początku sprawiają wrażenie ponadczasowych, a kolorystyka z kolei stwarza jeszcze szersze możliwości usatysfakcjonowania większej rzeszy klientów.
Firma Visconti wyprodukowała pióra "Opera", które są wyjątkowe, a wszystkie elementy podkreślają ich indywidualny charakter i elegancję.
Sztuką jest stworzyć przedmiot codziennego użytku, który jest funkcjonalny, ale również cieszy oko. Oryginalne proste wzornictwo znowu górą!
Innowacyjny, ale nie narzucający się design, proste linie, równoległe wgłębienia, głęboka czerń, ale również agresywność błękitu i pomarańczy, to przepis na sukces, który osiągnęła linia piór wiecznych "Opera".

Gorąco polecam, zwłaszcza tym miłośnikom piór wiecznych, którzy piszą agresywnie. Stalówki w tych piórach wykonane z 14 karatowego złota są nieco twardsze, ale za to bardziej sprężyste.